نکات ضروری
زائرین، مدیران کاروان و خادمین گرامی:
● جمعیت خدمتگزاران زائرین پیاده حضرت رضا (ع) با هدف ساماندهی و مدیریت خدمت رسانی به زائرین پیاده در ایام مختلف سال، اقدام به راه اندازی این سامانه نموده است.
در صورتی که در سال های قبل در این سامانه پیش ثبت نام نموده اید و در سال 95 نیز قصد تشرف در ایام شهادت حضرت رضا(ع) را دارید، فقط می بایست از بخش "پیگیری وضعیت و ویرایش" نسبت به ثبت درخواست و در صورت نیاز اصلاح اطلاعات خود اقدام نمایید.
● در کلیه مراحل پیش ثبت نام، اعزام و عملیات هیچ گونه وجهی توسط جمعیت خدمتگزاران زائران پیاده حضرت رضا (ع) دریافت نخواهند شد. در خصوص تکمیل فرایند پیش ثبت نام و نحوه تحویل مدارک نیز متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.
● در صورت بروز هرگونه مشکل در فرآیند پیش ثبت نام لطفا با شماره ستاد 05133415266- 05133411052 تماس حاصل نموده یا با آدرس info@zaerin8.com مکاتبه نمایید.
با توجه به اینکه کلیه پیام ها و اطلاعیه های مرتبط، توسط جمعیت زائرین، از طریق ارسال پیام کوتاه اطلاع رسانی می گردد لذا در صورت غیرفعال سازی پیام های تبلیغاتی خود، لازم است در اسرع وقت نسبت به فعال سازی آن اقدام نمایید. فعال سازی دریافت پیامک های تبلیغاتی همراه اول از طریق ارسال عدد ۲ را به شماره پیامکی ۸۹۹۹ و برای ایرانسل ارسال عدد ۱ به شماره پیامکی ۵۰۰۵ می باشد.

مدیران کاروان گرامی:
آخرین مهلت ثبت نام زائرین در کاروان ها ساعت 24 مورخه 1395/08/30 مصادف با اربعین می باشد.
مهلت ثبت نام زائرین در کاروان ها در ساعت 24 مورخه 1395/09/01 پایان یافت.
آموزش تصویری پیش ثبت نام مدیر کاروان جدید و بدون سابقه در سامانه
آموزش تصویری پیش ثبت نام و ویرایش زائرین در سامانه
● مدیران محترم کاروان که در شهر مشهد دارای اسکان می باشند، نیاز به ثبت نام در سامانه ندارند.
● مهلت ثبت نام مدیران جدید و مدیران دارای سابقه در جمعیت در مورخه 1395/08/02 پایان یافته است.
● مدیران جدید متقاضی پیش ثبت نام کرده، بعد از تاریخ 1395/08/08به عنوان لیست رزرو تلقی شده و در صورت وجود امکانات و بررسی و گزینش لازم و پس از دریافت اصل مجوز از مراجع لازمه تائید خواهند شد .
● به اطلاع کلیه مدیران محترم کاروان که امسال اقدام به پیش ثبت نام نموده اند می رساند که می توانید اطلاعات خود(بجز تعداد زائر) را تا قبل از تائید اصلاح نمائید و فرایند تایید مدیران پس از: 1- کسب مجوز از استانداری یا فرمانداری یا بخشداری محل هیئت به عنوان ناظر عالی خطاب به جمعیت زائران پیاده و ارائه اصل آن به ستاد جمعیت 2- تایید صلاحیت مدیریت توسط واحد مربوطه در جمعیت خدمتگزارن به شکل مصاحبه حضوری یا بررسی سوابق سنوات قبل، صورت خواهد پذیرفت .
● مدیران تائید شده توسط جمعیت می توانند در سامانه از بخش ورود به همکاران از اول محرم (1395/07/10) تا اربعین (1395/08/30) اقدام به ثبت زائرین کاروان خود نمایند، این مهلت به هیچ وجه ممکن تمدید نخواهد گردید و یک روز پس از اربعین ظرفیت کاروان به میزان زائر ثبت نام شده در کاروان در سامانه بعلاوه 10 درصد خالی کاهش خواهد یافت.
● جهت کمک به مدیرانی که امکانات ثبت نام کامپیوتری در اختیار ندارند با مساعدت ریاست محترم سازمان حج و زیارت خراسان رضوی، مدیران کاروانها می توانند با در دست داشتن کپی کارت ملی زائران به دفاتر دفاتر حج و زیارت(لیست مراکز مجاز در بالای صفحه قرار داده شده است) مراجعه کرده تا امور ثبت نام زائرانشان بدون هزینه در این دفاتر صورت گیرد .
● مدیران متعهد هستند، تنها به میزان تعیین شده در سامانه زائر ثبت کرده و به غیر از زائران مشخص شده در لیست به هیچ عنوان فرد اضافه ای بهمراه کاروان وارد اسکان نشود، در صورت مشاهده و گزارش عواقب منفی متوجه گزینش مدیر در سال بعد خواهد بود

خادمین گرامی:
● کلیه داوطلبین خدمت حداکثر تا اربعین(1395/08/30) در واحد مورد درخواست از طریق گزینه ثبت نام خادم، پیش ثبت نام نمایند.

زائرین گرامی:
به اطلاع کلیه زائرین محترم می رساند، هرگونه خدمت رسانی توسط جمعیت خدمتگزاران زائرین پیاده حضرت رضا(ع) فقط در صورتی قابل ارائه خواهد بود که نام شما در کاروان اعزامی ثبت و توسط مدیرکاروان تایید گردد. لذا مقتضی است از مورخه 1395/08/01 تا 1395/08/15 کاروان مورد نظر خود را از لیست کاروان های تایید شده(در منوی بالای سایت) انتخاب و نسبت به هماهنگی لازم با مدیرکاروان اقدام نمایید. لازم به توضیح است در صورت عدم تایید زائرتوسط مدیرکاروان ثبت نام شما لغو می گردد.
 
موارد قابل توجه :
1- نام کاربری جهت ورود به سیستم، کدملی ثبت شده در سامانه می باشد.
2- کد فعالسازی به شماره تلفن همراه شما پیامک خواهد شد. لذا در ثبت شماره خود دقت فرمایید.
3- کد ملی ثبت شده با اطلاعات ثبت احوال کنترل و کد ملی اشتباه، غیرفعال خواهد شد.
4- در صورتی که قبلا پیش ثبت نام نموده اید برای ویرایش اطلاعات مورد نظر از فرم "پیگیری وضعیت و ویرایش" استفاده کنید.
5- هر فرد در هر سال فقط می تواند تحت یک عنوان (مدیر، خادم یا زائر) ثبت نام نماید لذا در انتخاب خود دقت فرمایید.
6- جهت مشاهده بهتر سامانه از مرورگرهای IE 10 وبالاتر، Chrome 34 وبالاتر ، Firefox 33 و بالاتر استفاده نمایید.
پیش ثبت نام

● لطفا راهنمای پیش ثبت نام و توصیه نامه را قبل از شروع مراحل پیش ثبت نام بدقت مطالعه نمایید.
● در صورتی که متقاضی پیش ثبت نام در پیاده روی ایام شهادت حضرت رضا (ع) در سال95 می باشید، گزینه مربوطه را انتخاب نمایید.
شرایط پیش ثبت نام زائر، خادم
قصد اعزام جهت مراسم پیاده روی ایام شهادت حضرت رضا (ع)در سال 1395 را دارم.
*پیش ثبت نام به عنوان : خادم
Captcha
پيگيري وضعيت و ويرايش
● جهت ورود بايستي از كد ملي به عنوان نام كاربري و رمز عبور تعیین شده در زمان ثبت نام استفاده كنيد.
● اگر فرایند فعال سازی خود را انجام نداده اید، ابتدا از لینک فعال سازی حساب کاربری استفاده نمایید، در غیر این صورت شما مجاز به ورود نمی باشید.
● اگر رمز عبور خود را فراموش كرده ايد از لينك موجود استفاده كنيد.